Deployment Team/Places: Difference between revisions
No edit summary |
added details for Manila, Philippines |
||
| Line 18: | Line 18: | ||
| 40 | | 40 | ||
| [[USER:BryanWB|Bryan Berry]], Rabi Karmacharya | | [[USER:BryanWB|Bryan Berry]], Rabi Karmacharya | ||
|- | |||
| Manila, Philippines | |||
| Filipino, English | |||
| 30 | |||
| [[USER:Jgotangco|Jerome Gotangco]] | |||
|} | |} | ||