Human Interface Guidelines/Core Ideas: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 19: | Line 19: | ||
|- | |- | ||
|[[Sugar Architecture/API/sugar.presence|Sugar Library Package: sugar.presence]] | |[[Sugar Architecture/API/sugar.presence|Sugar Library Package: sugar.presence]] | ||
|- | |||
|} | |} | ||
===Presence is Always Present=== | ===Presence is Always Present=== | ||