Jump to content

User talk:FGrose/sandbox2: Difference between revisions

From Sugar Labs
No edit summary
No edit summary
Line 4: Line 4:
|-
|-
|{{Transclude|0.86/Write}}
|{{Transclude|0.86/Write}}
|-
|}
{| class="wikitable collapsible collapsed"
{| class="wikitable collapsible collapsed"
! 0.84
! 0.84
|-
|-
|{{Transclude|0.84/Write}}
|{{Transclude|0.84/Write}}
|}
|}
|}

Revision as of 18:12, 7 December 2009