Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Sugar Labs
Disclaimers
Sugar Labs
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Testing/Activity Test Table
(view source)
Revision as of 14:48, 27 June 2010
1 byte added
,
14:48, 27 June 2010
m
→Activity Test Table
Line 127:
Line 127:
|-
|-
|Flipsticks-6 ||4044||R ||xxx ||xxx ||yes ||yes ||xxx
|Flipsticks-6 ||4044||R ||xxx ||xxx ||yes ||yes ||xxx
+
|-
+
|gcompris_administration-15.xo ||xxxx||experimental ||xxx ||xxx ||xxx ||yes ||Teachers Admin of Gcompris-15
+
|-
+
|gcompris-15.xo ||xxxx||experimental ||xxx ||xxx ||xxx ||yes ||Package of GCompris Programs
|-
|-
|Get I A Books-5 ||4194||R ||xxx ||yes ||yes ||yes ||xxx
|Get I A Books-5 ||4194||R ||xxx ||yes ||yes ||yes ||xxx
Line 231:
Line 235:
|-
|-
|Xoeditor 2 ||4085||A ||xxx ||yes ||yes ||yes ||xxx
|Xoeditor 2 ||4085||A ||xxx ||yes ||yes ||yes ||xxx
−
|-
−
|gcompris_administration-15.xo ||xxx||experimental ||xxx ||xxx ||xxx ||yes ||Teachers Admin of Gcompris-15
−
|-
−
|gcompris-15.xo ||xxxx||experimental ||xxx ||xxx ||xxx ||yes ||Package of GCompris Programs
|-
|-
|xxxxxxxxzz ||xxxx||xxx ||xxx ||xxx ||xxx ||xxx ||xxx
|xxxxxxxxzz ||xxxx||xxx ||xxx ||xxx ||xxx ||xxx ||xxx
Satellit
12,355
edits