Dextrose: Difference between revisions

Smparrish (talk | contribs)
Smparrish (talk | contribs)
Line 47: Line 47:
| [http://download.sugarlabs.org/dextrose/testing/dxo2/xo1/os2dx2.img os2dx2.img] [http://download.sugarlabs.org/dextrose/testing/dxo2/xo1/os2dx2.crc os2dx2.crc]
| [http://download.sugarlabs.org/dextrose/testing/dxo2/xo1/os2dx2.img os2dx2.img] [http://download.sugarlabs.org/dextrose/testing/dxo2/xo1/os2dx2.crc os2dx2.crc]
| 632MB
| 632MB
| Sep 29 2010
|-
| [[File:Xo-1.png]] XO-1 No GNOME
| [http://download.sugarlabs.org/dextrose/testing/dxo2/xo1/os2dx2s.img os2dx2s.img] [http://download.sugarlabs.org/dextrose/testing/dxo2/xo1/os2dx2s.crc os2dx2s.crc]
| 523MB
| Sep 29 2010
| Sep 29 2010
|-
|-
| [[File:Xo-1.5.png]] XO-1.5
| [[File:Xo-1.5.png]] XO-1.5
| [http://download.sugarlabs.org/dextrose/testing/dxo2/xo1.5/os2dx2.zd os2dx2.zd]
| [http://download.sugarlabs.org/dextrose/testing/dxo2/xo1.5/os2dx2.zd os2dx2s.zd]
| 521MB
| 521MB
| Sep 29 2010
|-
| [[File:Xo-1.5.png]] XO-1.5 No GNOME
| [http://download.sugarlabs.org/dextrose/testing/dxo2/xo1.5/os2dx2s.zd os2dx2.zd]
| 438MB
| Sep 29 2010
| Sep 29 2010
|}
|}