Marketing Team/Events/Gtk3 Hackfest 2011: Difference between revisions
BenjaminBerg (talk | contribs) No edit summary |
BenjaminBerg (talk | contribs) m fix table |
||
| Line 50: | Line 50: | ||
|- | |- | ||
! Walter Bender | ! Walter Bender | ||
| yes || yes || yes || yes || yes || -|- | | yes || yes || yes || yes || yes || - | ||
|- | |||
! Benjamin Berg | ! Benjamin Berg | ||
| - || yes || yes || yes || - || did not book the travel yet | | - || yes || yes || yes || - || did not book the travel yet | ||