Marketing Team/Events/Gtk3 Hackfest 2011: Difference between revisions

No edit summary
m fix table
Line 50: Line 50:
|-
|-
! Walter Bender
! Walter Bender
| yes || yes || yes || yes || yes || -|-
| yes || yes || yes || yes || yes || -
|-
! Benjamin Berg
! Benjamin Berg
| - || yes || yes || yes || - || did not book the travel yet
| - || yes || yes || yes || - || did not book the travel yet