Development Team/Release/Modules: Difference between revisions

No edit summary
Line 40: Line 40:
|[[User:MartinDengler|Martin Dengler]] <br> [[User:Alsroot|Aleksey Lim]]
|[[User:MartinDengler|Martin Dengler]] <br> [[User:Alsroot|Aleksey Lim]]
|http://git.sugarlabs.org/projects/sugar-toolkit
|http://git.sugarlabs.org/projects/sugar-toolkit
|-
|sugar-toolkit-gtk3
|[[User:DanielDrake|Daniel Drake]] <br> [[User:Erikos|Simon Schampijer]]
|
|http://git.sugarlabs.org/projects/sugar-toolkit-gtk3
|-
|-
|sugar-artwork
|sugar-artwork