Chinese Distribution: Difference between revisions

Dram (talk | contribs)
Dram (talk | contribs)
Line 16: Line 16:
!认领
!认领
|-
|-
|Calculate
|Chat
|高
|高
|dram
|dram
|-
|Chat
|高
|
|-
|-
|ImageViewer
|ImageViewer
|高
|高
|
|dram
|-
|-
|Jukebox
|Jukebox
Line 43: Line 39:
|高
|高
|
|
|-
|Write
|高
|dram
|}
|}