Chinese Distribution: Difference between revisions

Dram (talk | contribs)
Dram (talk | contribs)
Line 16: Line 16:
!认领
!认领
|-
|-
|Chat
|Jukebox
|高
|高
|dram
|dram
|-
|-
|ImageViewer
|Memorize
|高
|高
|dram
|dram
|-
|Jukebox
|高
|
|-
|Memorize
|高
|
|-
|-
|Pippy
|Pippy
|高
|高
|
|dram
|-
|-
|TurtleArt
|TurtleArt
|高
|高
|
|dram
|}
|}