Translation Team/Pootle Projects/Repositories: Difference between revisions

Godiard (talk | contribs)
No edit summary
Godiard (talk | contribs)
Line 65: Line 65:
|-
|-
| Calendario ||  || ||
| Calendario ||  || ||
|-
| Chart (SimpleGraph) ||AZubiaga || git@github.com:aguzubiaga/chart.git ||
|-
|-
| ClassromBroadcast ||  || ||  
| ClassromBroadcast ||  || ||  
Line 99: Line 101:
|-
|-
| Ruler || Walter || git@github.com:walterbender/ruler.git || [http://translate.sugarlabs.org/projects/Ruler/ Ruler]
| Ruler || Walter || git@github.com:walterbender/ruler.git || [http://translate.sugarlabs.org/projects/Ruler/ Ruler]
|-
| Chart (SimpleGraph) ||  || ||
|-
|-
| Slider puzzle ||  || ||
| Slider puzzle ||  || ||