Translation Team/Pootle Projects/Repositories: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 65: | Line 65: | ||
|- | |- | ||
| Calendario || || || | | Calendario || || || | ||
|- | |||
| Chart (SimpleGraph) ||AZubiaga || git@github.com:aguzubiaga/chart.git || | |||
|- | |- | ||
| ClassromBroadcast || || || | | ClassromBroadcast || || || | ||
| Line 99: | Line 101: | ||
|- | |- | ||
| Ruler || Walter || git@github.com:walterbender/ruler.git || [http://translate.sugarlabs.org/projects/Ruler/ Ruler] | | Ruler || Walter || git@github.com:walterbender/ruler.git || [http://translate.sugarlabs.org/projects/Ruler/ Ruler] | ||
|- | |- | ||
| Slider puzzle || || || | | Slider puzzle || || || | ||