Translation Team/Pootle Projects/Repositories: Difference between revisions
| Line 135: | Line 135: | ||
| AnalyzeJournal || Walter || git@github.com:walterbender/AnalyzeJournal.git || [http://translate.sugarlabs.org/projects/AnalyzeJournal/ AnalyzeJournal] | | AnalyzeJournal || Walter || git@github.com:walterbender/AnalyzeJournal.git || [http://translate.sugarlabs.org/projects/AnalyzeJournal/ AnalyzeJournal] | ||
|- | |- | ||
| Annotate || | | Annotate || AZubiaga || git@github.com:aguzubiaga/sugar-annotate.git || | ||
|- | |- | ||
| Arithmetic || || || | | Arithmetic || || || | ||
| Line 190: | Line 190: | ||
|- | |- | ||
| IKnowMadagascar || AlanJAS || git@github.com:AlanJAS/iknowMadagascar.git || [http://translate.sugarlabs.org/projects/IKnowMadagascar/ IKnowMadagascar] | | IKnowMadagascar || AlanJAS || git@github.com:AlanJAS/iknowMadagascar.git || [http://translate.sugarlabs.org/projects/IKnowMadagascar/ IKnowMadagascar] | ||
|- | |||
| Install || AZubiaga || git@github.com:aguzubiaga/sugar-install.git || | |||
|- | |- | ||
| Jamedia || || || | | Jamedia || || || | ||
|- | |||
| JAMEdit || AZubiaga || git@github.com:aguzubiaga/sugar-jamedit.git || | |||
|- | |- | ||
| Joke Machine || || || | | Joke Machine || || || | ||