0.106/Roadmap: Difference between revisions

Tch (talk | contribs)
No edit summary
Tch (talk | contribs)
No edit summary
Line 25: Line 25:
|May 18 2015
|May 18 2015
|Sucrose 0.105.1 <span style="color:#ff0000"> unstable </span> tarballs & release
|Sucrose 0.105.1 <span style="color:#ff0000"> unstable </span> tarballs & release
|Features freezed
|Features freeze
|-
|-
|June 1 2015
|June 1 2015
|Sucrose 0.105.2 <span style="color:#ff0000"> unstable </span> tarballs & release
|Sucrose 0.105.2 <span style="color:#ff0000"> unstable </span> tarballs & release
|Strings, UI, API freezed
|Strings, UI, API freeze
|-
|-
|June 29 2015
|June 30 2015
|Sucrose 0.105.3 <span style="color:#ff0000"> unstable </span> tarballs & release
|Code freeze
|-
|July 6 2015
|Sucrose 0.106.0 <span style="color:#009000"> stable </span> tarballs & release
|Sucrose 0.106.0 <span style="color:#009000"> stable </span> tarballs & release
|Code freezed & Final release
|Final release
|-
|-
|TBA July 2015
|TBA July 2015