Translation Team/Pootle Projects/Repositories: Difference between revisions

add ClipArt
Undo revision 98563 by Cjl (talk)
Line 219: Line 219:
alsroot
alsroot
||  
||  
<nowiki>*</nowiki> <nowiki>https://github.com/walterbender/clipart</nowiki>
<nowiki>*</nowiki> <nowiki>https://git.sugarlabs.org/cartoon-builder</nowiki>
||[http://translate.sugarlabs.org/projects/ClipArt/ ClipArt]
||[http://translate.sugarlabs.org/projects/CartoonBuilder CartoonBuilder]
|-
| ClipArt
|| Walter
|| <nowiki>https://github.com/walterbender/convert</nowiki>
|| [http://translate.sugarlabs.org/projects/Convert/ Convert]
|-
|-
| Colors ||   
| Colors ||   
Line 235: Line 230:
[http://translate.sugarlabs.org/projects/Colors Colors]
[http://translate.sugarlabs.org/projects/Colors Colors]
|-
|-
| Convert  
| Convert ||
|| Walter
Walter
|| <nowiki>https://github.com/walterbender/convert</nowiki>
||  
|| [http://translate.sugarlabs.org/projects/Convert/ Convert]
<nowiki>https://github.com/walterbender/convert</nowiki>
||
[http://translate.sugarlabs.org/projects/Convert/ Convert]
|-
|-
| CookieSearch || Walter || <nowiki>https://github.com/walterbender/cookiesearch</nowiki> || [http://translate.sugarlabs.org/projects/CookieSearch/ CookieSearch]
| CookieSearch || Walter || <nowiki>https://github.com/walterbender/cookiesearch</nowiki> || [http://translate.sugarlabs.org/projects/CookieSearch/ CookieSearch]