Translation Team/Pootle Projects/Repositories: Difference between revisions
add ClipArt |
|||
| Line 215: | Line 215: | ||
| CardSort || Walter || <nowiki>https://github.com/walterbender/cardsort</nowiki> || [http://translate.sugarlabs.org/projects/CardSort/ CardSort] | | CardSort || Walter || <nowiki>https://github.com/walterbender/cardsort</nowiki> || [http://translate.sugarlabs.org/projects/CardSort/ CardSort] | ||
|- | |- | ||
| ClipArt | |||
|| Walter | |||
|| <nowiki>https://github.com/walterbender/clipart</nowiki> | |||
||[http://translate.sugarlabs.org/projects/ClipArt/ ClipArt] | |||
|- | |||
| CartoonBuilder || | | CartoonBuilder || | ||