Translation Team/Pootle Projects/Repositories: Difference between revisions
add IKnowMyABCs |
add LetterMatch |
||
| Line 337: | Line 337: | ||
|- | |- | ||
| Lanzar || || || | | Lanzar || || || | ||
|- | |||
| LetterMatch | |||
|| Walter | |||
|| <nowiki>https://github.com/walterbender/lettermatch</nowiki> | |||
||[http://translate.sugarlabs.org/projects/LetterMatch/ LetterMatch] | |||
|- | |- | ||
| Level || Godiard || <nowiki>https://github.com/godiard/level-activity</nowiki> ||[http://translate.sugarlabs.org/projects/Level Level] | | Level || Godiard || <nowiki>https://github.com/godiard/level-activity</nowiki> ||[http://translate.sugarlabs.org/projects/Level Level] | ||