Translation Team/Pootle Projects/Repositories: Difference between revisions
add MakeyMakey |
add Napier |
||
| Line 355: | Line 355: | ||
|| <nowiki>https://github.com/walterbender/makeymakey</nowiki> | || <nowiki>https://github.com/walterbender/makeymakey</nowiki> | ||
||[http://translate.sugarlabs.org/projects/MakeyMakey/ MakeyMakey] | ||[http://translate.sugarlabs.org/projects/MakeyMakey/ MakeyMakey] | ||
|- | |||
| Napier | |||
|| Walter | |||
|| <nowiki>https://github.com/walterbender/napier</nowiki> | |||
||[http://translate.sugarlabs.org/projects/Napier/ Napier] | |||
|- | |- | ||
| Nutrition ||Walter || <nowiki>https://github.com/walterbender/nutrition</nowiki> || [http://translate.sugarlabs.org/projects/Nutrition/ Nutrition] | | Nutrition ||Walter || <nowiki>https://github.com/walterbender/nutrition</nowiki> || [http://translate.sugarlabs.org/projects/Nutrition/ Nutrition] | ||