Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Sugar Labs
Disclaimers
Sugar Labs
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Deployment Team/Places
(view source)
Revision as of 12:06, 16 February 2009
43 bytes added
,
12:06, 16 February 2009
m
no edit summary
Line 43:
Line 43:
! # of members
! # of members
! Contact
! Contact
+
|-
+
! Colombia
+
! Spanish
+
! ?
+
! RafaelOrtiz?
|-
|-
! Peru
! Peru
RafaelOrtiz
Administrators
704
edits