Fedora 32/SoaS Packages: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 6: | Line 6: | ||
|- | |- | ||
| [https://apps.fedoraproject.org/packages/sugar-calculator sugar-calculator] || Calculator for Sugar || Yes | | [https://apps.fedoraproject.org/packages/sugar-calculator sugar-calculator] || Calculator for Sugar || Yes | ||
|- | |||
| [https://apps.fedoraproject.org/packages/sugar-paint sugar-paint] || Paint Editor for Sugar || Yes | |||
|- | |- | ||
| [https://apps.fedoraproject.org/packages/sugar-terminal sugar-terminal] || Terminal for Sugar || Yes | | [https://apps.fedoraproject.org/packages/sugar-terminal sugar-terminal] || Terminal for Sugar || Yes | ||