Marketing Team/Events/Sugarcamp Boston 2008/Attendees: Difference between revisions

Mchua (talk | contribs)
Marcopg (talk | contribs)
No edit summary
Line 24: Line 24:
| Tomeu Vizoso
| Tomeu Vizoso
| tomeu@tomeuvizoso.net
| tomeu@tomeuvizoso.net
| Sugar developer
|-
| [[User:Marcopg|Marcopg]]
| marcopg
| Marco Pesenti Gritti
| mpgritti@gmail.com
| Sugar developer
| Sugar developer
|-
|-