Marketing Team/Events/Sugarcamp Boston 2008/Attendees: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 24: | Line 24: | ||
| Tomeu Vizoso | | Tomeu Vizoso | ||
| tomeu@tomeuvizoso.net | | tomeu@tomeuvizoso.net | ||
| Sugar developer | |||
|- | |||
| [[User:Marcopg|Marcopg]] | |||
| marcopg | |||
| Marco Pesenti Gritti | |||
| mpgritti@gmail.com | |||
| Sugar developer | | Sugar developer | ||
|- | |- | ||