Marketing Team/Events/Sugarcamp Boston 2008/Attendees: Difference between revisions

No edit summary
Eben (talk | contribs)
No edit summary
Line 16: Line 16:
| brendan@resara.com
| brendan@resara.com
| Not sure yet
| Not sure yet
|-
| [[User:Eben|Eben]]
| Eben Eliason
| eben@laptop.org
| Sugar UI
|-
|-
| N/A (joef)
| N/A (joef)