Marketing Team/Events/Sugarcamp Boston 2008/Attendees: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 16: | Line 16: | ||
| brendan@resara.com | | brendan@resara.com | ||
| Not sure yet | | Not sure yet | ||
|- | |||
| [[User:Eben|Eben]] | |||
| Eben Eliason | |||
| eben@laptop.org | |||
| Sugar UI | |||
|- | |- | ||
| N/A (joef) | | N/A (joef) | ||