Marketing Team/Events/Sugarcamp Boston 2008/Attendees: Difference between revisions

Jg (talk | contribs)
mNo edit summary
Cjb (talk | contribs)
No edit summary
Line 23: Line 23:
| guillaume.desmottes@collabora.co.uk
| guillaume.desmottes@collabora.co.uk
| Telepathy, Collaboration framework
| Telepathy, Collaboration framework
|-
| [[User:Cjb|Cjb]]
| Chris Ball
| cjb@laptop.org
| OLPC software
|-
|-
| [[User:Eben|Eben]]
| [[User:Eben|Eben]]