Development Team/TODO: Difference between revisions

Erikos (talk | contribs)
Erikos (talk | contribs)
Line 45: Line 45:
|  
|  
| http://dev.sugarlabs.org/ticket/51
| http://dev.sugarlabs.org/ticket/51
|-
| RTL support in Sugar
| unmadindu
|
|
|
|-
|-
|}
|}