Development Team/Release/Roadmap: Difference between revisions
| Line 79: | Line 79: | ||
|Sucrose 0.84 Final Release! | |Sucrose 0.84 Final Release! | ||
| [[DevelopmentTeam/Release/Releases/Sucrose/0.84.0|Release notes]] | | [[DevelopmentTeam/Release/Releases/Sucrose/0.84.0|Release notes]] | ||
|- | |||
|Mar 19 | |||
|Sucrose 0.84.1 Tarballs Due | |||
| | |||
|- | |||
|Mar 20 | |||
|Sucrose 0.84.1 Release Candidate 1 | |||
| | |||
|- | |||
|Apr 2 | |||
|Sucrose 0.84.2 Tarballs Due | |||
|Final freeze | |||
|- | |||
|Apr 3 | |||
|Sucrose 0.84.2 Final Release! | |||
| | |||
|} | |} | ||