Marketing Team/Events/MiniCamp Paris 2009/Attendees: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 22: | Line 22: | ||
| May 14/15 - 18 | | May 14/15 - 18 | ||
| OLPC Canada | | OLPC Canada | ||
|- | |||
| [[User:Tomeu|Tomeu]] | |||
| Tomeu | |||
| Vizoso | |||
| tomeu at sugarlabs.org | |||
| May 14 - 19 | |||
| Sugar Labs | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||