Marketing Team/Events/Sugarcamp Bolzano 2009: Difference between revisions

Holt (talk | contribs)
Line 45: Line 45:
! [[User:carlo | Carlo Falciola]]
! [[User:carlo | Carlo Falciola]]
| - || - || -  
| - || - || -  
|-
! [[User:alsroot| Aleksey Lim]]
| 7-14 || [http://bozen.jugendherberge.it/cs.asp?st=1&sp=en Bolzano Youth Hostel] || -
|-
|-
! [[User:SeanDaly| Sean Daly]]
! [[User:SeanDaly| Sean Daly]]