0.88/Testing: Difference between revisions
| Line 19: | Line 19: | ||
| yes || no || [[Sugar_on_a_Stick|soas]] | | yes || no || [[Sugar_on_a_Stick|soas]] | ||
|- | |- | ||
! [[User:Rkabir | Ryan Kabir]] | |||
| yes || no || no | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Homepage | Activities | Events | Lists | Development | Translate | Contact
| Line 19: | Line 19: | ||
| yes || no || [[Sugar_on_a_Stick|soas]] | | yes || no || [[Sugar_on_a_Stick|soas]] | ||
|- | |- | ||
! [[User:Rkabir | Ryan Kabir]] | |||
| yes || no || no | |||
|- | |||
|} | |} | ||