Dextrose/BugBashing: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 240: Line 240:
| Sascha Silbe <sascha-pgp@silbe.org>, James Cameron <quozl@laptop.org>
| Sascha Silbe <sascha-pgp@silbe.org>, James Cameron <quozl@laptop.org>
| r+
| r+
||-
|-
| Dextrose
| Dextrose
| [http://bugs.sugarlabs.org/ticket/2201 SL#2201]
| [http://bugs.sugarlabs.org/ticket/2201 SL#2201]