Dextrose/BugBashing: Difference between revisions
Mukul Gupta (talk | contribs) No edit summary |
Mukul Gupta (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 240: | Line 240: | ||
| Sascha Silbe <sascha-pgp@silbe.org>, James Cameron <quozl@laptop.org> | | Sascha Silbe <sascha-pgp@silbe.org>, James Cameron <quozl@laptop.org> | ||
| r+ | | r+ | ||
|- | |||
| Dextrose | | Dextrose | ||
| [http://bugs.sugarlabs.org/ticket/2201 SL#2201] | | [http://bugs.sugarlabs.org/ticket/2201 SL#2201] | ||