Marketing Team/Events/Gtk3 Hackfest 2011: Difference between revisions
| Line 48: | Line 48: | ||
| yes || yes || yes || yes || yes || - | | yes || yes || yes || yes || yes || - | ||
|- | |- | ||
! Walter Bender | |||
| yes || yes || yes || yes || yes || -|- | |||
|} | |} | ||
Homepage | Activities | Events | Lists | Development | Translate | Contact
| Line 48: | Line 48: | ||
| yes || yes || yes || yes || yes || - | | yes || yes || yes || yes || yes || - | ||
|- | |- | ||
! Walter Bender | |||
| yes || yes || yes || yes || yes || -|- | |||
|} | |} | ||