Marketing Team/Events/Gtk3 Hackfest 2011: Difference between revisions
DanielDrake (talk | contribs) |
|||
| Line 73: | Line 73: | ||
|- | |- | ||
! Daniel Drake | ! Daniel Drake | ||
| - || yes || yes || yes || - || travel | | - || yes || yes || yes || - || travel confirmed: arriving 28th at 10:20, leaving 31st at 06:00 | ||
|} | |} | ||