User:Inkyfingers/video: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 185: Line 185:
|00.27
|00.27
|*
|*
|
|-
|'''Etoys'''
|
|
|
|
|-
|http://www.waveplace.com/courseware/basic-etoys/
|Waveplace Etoys video tutorials.
|
|*****
|
|
|-<--! leave this row -->
|-<--! leave this row -->
|
|
|
|
|
|-<--! leave this row -->
|
|
|
|
|
|-<--! Flag last row -->
|-<--! Flag last row -->
|}
|}