Sugar Network/1.0/Roadmap: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 40: Line 40:
| [[Platform_Team/Harmonic_Distribution/1.0/Todo#0.6|0.6]]
| [[Platform_Team/Harmonic_Distribution/1.0/Todo#0.6|0.6]]
| 2012-08-31
| 2012-08-31
| 2012-10-08
|
|
|
|-
| [[Platform_Team/Harmonic_Distribution/1.0/Todo#0.7|0.7]]
| 2012-10-31
|
|-
| [[Platform_Team/Harmonic_Distribution/1.0/Todo#0.8|0.8]]
| 2012-11-30
|  
|-
|-
| 1.0
| 1.0
| 2012-12-01
| 2012-12-31
|  
|  
| Successful pilot deployment(s).
| Successful pilot deployment(s).
|-
|-
|}
|}