Translation Team/Pootle Projects/Repositories: Difference between revisions
m →Honey2 |
|||
| Line 148: | Line 148: | ||
|- | |- | ||
| Colors || || | | Colors || || | ||
|- | |- | ||
| Convert || || | | Convert || || | ||
| Line 183: | Line 177: | ||
| HMouse || || | | HMouse || || | ||
|- | |- | ||
| I Know Rwanda || | | I know India || AlanJAS || git@github.com:AlanJAS/iknowIndia.git | ||
|- | |||
| I know Peru || AlanJAS || git@github.com:AlanJAS/iknowPeru.git | |||
|- | |||
| I know Uruguay || AlanJAS || git@github.com:AlanJAS/iknowUruguay.git | |||
|- | |||
| I Know Rwanda || AlanJAS || git@github.com:AlanJAS/iknowRwanda.git | |||
|- | |||
| I Know Sri Lanka || AlanJAS || git@github.com:AlanJAS/iknowSriLanka.git | |||
|- | |- | ||
| I Know | | I Know Madagascar || AlanJAS || git@github.com:AlanJAS/iknowMadagascar.git | ||
|- | |- | ||
| Jamedia || || | | Jamedia || || | ||