Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Sugar Labs
Disclaimers
Sugar Labs
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Design Team/TODO
(view source)
Revision as of 12:59, 10 December 2008
268 bytes added
,
12:59, 10 December 2008
→Requested Tasks
Line 26:
Line 26:
=== Requested Tasks ===
=== Requested Tasks ===
−
{| border="
1
"
+
{| border
=1 cellpadding=3 style
="
border: 1px solid white; border-collapse: collapse; background: #e3e4e5;
"
−
|-
+
|-
style="background:#787878; color: white;"
! Task
! Task
! Owner
! Owner
Line 43:
Line 43:
<noinclude>=== Completed Tasks ===
<noinclude>=== Completed Tasks ===
−
{| border="
1
"
+
{| border
=1 cellpadding=3 style
="
border: 1px solid white; border-collapse: collapse; background: #e3e4e5;
"
−
|-
+
|-
style="background:#787878; color: white;"
! Task
! Task
! Owner
! Owner
Eben
87
edits