Marketing Team/Events/Sugarcamp Boston 2008/Attendees: Difference between revisions

Yamaplos (talk | contribs)
No edit summary
Jg (talk | contribs)
mNo edit summary
Line 33: Line 33:
| dfarning@sugarlabs.org
| dfarning@sugarlabs.org
| Sugar Ecosystem
| Sugar Ecosystem
|-
| [[User:jg|jg]]
| Jim (Joe) Gettys
| jg at laptop dot org
| OLPC Software
|-
|-
| N/A (joef)
| N/A (joef)
Line 81: Line 86:
* Michael Stone (speaker)
* Michael Stone (speaker)
* Chris Ball (speaker)
* Chris Ball (speaker)
* Jim Gettys
* Martin Langhoff (?) (speaker)
* Martin Langhoff (?) (speaker)
* Walter Bender (at the end of the week) (speaker)
* Walter Bender (at the end of the week) (speaker)