Marketing Team/Events/Sugarcamp Boston 2008/Attendees: Difference between revisions
spamproof |
No edit summary |
||
| Line 38: | Line 38: | ||
| dfarning at sugarlabs.org | | dfarning at sugarlabs.org | ||
| Sugar Ecosystem | | Sugar Ecosystem | ||
|- | |||
| [[User:Dogi]] | |||
| Stefan Unterhauser | |||
| stefan at unterhauser dot name | |||
| OLPC | |||
|- | |- | ||
| [[User:jg|jg]] | | [[User:jg|jg]] | ||