Marketing Team/Events/Sugarcamp Boston 2008/Attendees: Difference between revisions

Cjb (talk | contribs)
spamproof
Dogi (talk | contribs)
No edit summary
Line 38: Line 38:
| dfarning at sugarlabs.org
| dfarning at sugarlabs.org
| Sugar Ecosystem
| Sugar Ecosystem
|-
| [[User:Dogi]]
| Stefan Unterhauser
| stefan at unterhauser dot name
| OLPC
|-
|-
| [[User:jg|jg]]
| [[User:jg|jg]]