Sugar on a Stick/Roadmap: Difference between revisions
m update glucose modules |
|||
| Line 74: | Line 74: | ||
| '''Module Name''' || '''Version (Sugar)''' || '''Version (Fedora)''' || '''Notes''' | | '''Module Name''' || '''Version (Sugar)''' || '''Version (Fedora)''' || '''Notes''' | ||
|- | |- | ||
| sugar-toolkit || 0.84. | | sugar-toolkit || 0.84.2 || 0.84.1 || ''to be done'' | ||
|- | |- | ||
| sugar || 0.84. | | sugar || 0.84.2 || 0.84.1 || ''to be done'' | ||
|- | |- | ||
| sugar-artwork || 0.84.1 || 0.84.1 || done 2009-03-11 | | sugar-artwork || 0.84.1 || 0.84.1 || done 2009-03-11 | ||
| Line 86: | Line 86: | ||
| sugar-presence-service || 0.84.0 || 0.84.0 || done 2009-03-04 | | sugar-presence-service || 0.84.0 || 0.84.0 || done 2009-03-04 | ||
|- | |- | ||
| etoys || 4.0.2206 || 4.0. | | etoys || 4.0.2212 || 4.0.2206 || ''to be done'' | ||
|- | |||
| hulahop || 0.4.9 || 0.4.9 || done 2009-03-30 | |||
|- | |||
|} | |} | ||