Sugar on a Stick/Roadmap: Difference between revisions

Smparrish (talk | contribs)
Sdz (talk | contribs)
m update glucose modules
Line 74: Line 74:
| '''Module Name''' || '''Version (Sugar)''' || '''Version (Fedora)''' || '''Notes'''
| '''Module Name''' || '''Version (Sugar)''' || '''Version (Fedora)''' || '''Notes'''
|-
|-
| sugar-toolkit || 0.84.1 || 0.84.1 || done 2009-03-22
| sugar-toolkit || 0.84.2 || 0.84.1 || ''to be done''
|-
|-
| sugar || 0.84.1 || 0.84.1 || done 2009-03-22
| sugar || 0.84.2 || 0.84.1 || ''to be done''
|-
|-
| sugar-artwork || 0.84.1 || 0.84.1 || done 2009-03-11
| sugar-artwork || 0.84.1 || 0.84.1 || done 2009-03-11
Line 86: Line 86:
| sugar-presence-service || 0.84.0 || 0.84.0 || done 2009-03-04
| sugar-presence-service || 0.84.0 || 0.84.0 || done 2009-03-04
|-
|-
| etoys || 4.0.2206 || 4.0.2206 || done 2009-03-05
| etoys || 4.0.2212 || 4.0.2206 || ''to be done''
|-
| hulahop || 0.4.9 || 0.4.9 || done 2009-03-30
|-
|}
|}