Marketing Team/Events/MiniCamp Paris 2009/Attendees: Difference between revisions

Holt (talk | contribs)
No edit summary
Tomeu (talk | contribs)
No edit summary
Line 22: Line 22:
| May 14/15 - 18
| May 14/15 - 18
| OLPC Canada
| OLPC Canada
|-
| [[User:Tomeu|Tomeu]]
| Tomeu
| Vizoso
| tomeu at sugarlabs.org
| May 14 - 19
| Sugar Labs
|-
|-
|}
|}