Marketing Team/Events/MiniCamp Paris 2009/Attendees: Difference between revisions
mNo edit summary |
ChristophD (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 35: | Line 35: | ||
| walter at sugarlabs.org | | walter at sugarlabs.org | ||
| May 15 - 18 | | May 15 - 18 | ||
| Sugar Labs | |||
|- | |||
| [[User:ChristophD|ChristophD]] | |||
| Christoph | |||
| Derndorfer | |||
| christoph@olpcnews.com | |||
| May 15 - 18/19 | |||
| Sugar Labs | | Sugar Labs | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||