Marketing Team/Events/MiniCamp Paris 2009/Attendees: Difference between revisions

Marten (talk | contribs)
No edit summary
Marten (talk | contribs)
No edit summary
Line 86: Line 86:
| 16-17 May
| 16-17 May
| Soas user / OLPC repairing centre
| Soas user / OLPC repairing centre
|-
| [[User:|?]]
| Reinder
|
|
| 16-17 May
|
|-
|-
|}
|}