Marketing Team/Events/MiniCamp Paris 2009/Attendees: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 86: | Line 86: | ||
| 16-17 May | | 16-17 May | ||
| Soas user / OLPC repairing centre | | Soas user / OLPC repairing centre | ||
|- | |||
| [[User:|?]] | |||
| Reinder | |||
| | |||
| | |||
| 16-17 May | |||
| | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||