Marketing Team/Events/MiniCamp Paris 2009/Attendees: Difference between revisions

No edit summary
Garycmartin (talk | contribs)
Me too...
Line 123: Line 123:
| erikos at sugarlabs  
| erikos at sugarlabs  
| May 14 - 19
| May 14 - 19
| Sugar Labs
|-
| [[User:garycmartin|garycmartin]]
| Gary
| Martin
| gary at garycmartin dot com
| May 14 - 18
| Sugar Labs
| Sugar Labs
|-
|-
}
}