Sugar on a Stick/Roadmap: Difference between revisions

No edit summary
mNo edit summary
Line 82: Line 82:
|-
|-
| FlipSticks || [http://addons.sugarlabs.org/en-US/sugar/addon/4044 yes] || yes
| FlipSticks || [http://addons.sugarlabs.org/en-US/sugar/addon/4044 yes] || yes
|-
| FoodForce2 || [http://activities.sugarlabs.org/en-US/sugar/addon/4206 yes] || yes
|-
|-
| FreeCell || [http://addons.sugarlabs.org/en-US/sugar/addon/4054 yes] || yes
| FreeCell || [http://addons.sugarlabs.org/en-US/sugar/addon/4054 yes] || yes