0.88/Testing: Difference between revisions

Erikos (talk | contribs)
No edit summary
Sdz (talk | contribs)
Line 15: Line 15:
! [[User:Erikos | Simon Schampijer]]  
! [[User:Erikos | Simon Schampijer]]  
| yes || yes || yes
| yes || yes || yes
|-
! [[User:Sdz | Sebastian Dziallas]]
| yes || no || [[Sugar_on_a_Stick|soas]]
|-
|-
|}
|}