Sugar on a Stick/Activity Criteria/Status: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 11: | Line 11: | ||
|- | |- | ||
|visual match||✓||✓||✓||✓||[[Activities/VisualMatch|✓]]||x||✓||x||✓||✓ | |visual match||✓||✓||✓||✓||[[Activities/VisualMatch|✓]]||x||✓||x||✓||✓ | ||
|- | |||
|abacus||✓||x||✓||✓||[[Activities/Abacus|✓]]||x||✓||x||?||x | |||
|- | |||
|sliderule||✓||x||✓||✓||[[Activities/Sliderule|✓]]||x||✓||x||?||x | |||
|} | |} | ||