Obsolete Service/jabber: Difference between revisions

No edit summary
Line 28: Line 28:
!scope="row" | Main service
!scope="row" | Main service
|{{Code|ejabberd}}
|{{Code|ejabberd}}
|-
!scope="row" | Admin Web UI
|http://jabber.sugarlabs.org:5280/admin
|-
|-
|}
|}