Service/cgit: Difference between revisions

Line 25: Line 25:
!scope="row" | Hone
!scope="row" | Hone
|{{Code|/srv/cgit}}
|{{Code|/srv/cgit}}
|-
!scope="row" | Config
|{{Code|/srv/cgit/site/cgitrc}}
|-
|-
|}
|}