Local Labs/Contacts: Difference between revisions
Merge with https://wiki.sugarlabs.org/go/Deployment_Team/Places |
Add Caryl's hollywood user group |
||
| Line 32: | Line 32: | ||
|- | |- | ||
| Lesotho || Janissa Balcomb || Unknown || Unknown || None || None || Unknown || Unknown | | Lesotho || Janissa Balcomb || Unknown || Unknown || None || None || Unknown || Unknown | ||
|- | |||
|Hollywood, CA, USA || Caryl B || 12+ XO-1s || IIAB || [https://groups.google.com/forum/#!topic/unleashkids/glHssSqUMBA UKids] || None || Caryl B || July 2015 | |||
|- | |- | ||
|Example Locale || Wiki User || Unknown || Unknown || None || None || Unknown || Unknown | |Example Locale || Wiki User || Unknown || Unknown || None || None || Unknown || Unknown | ||