Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Sugar Labs
Disclaimers
Sugar Labs
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Deployment Team/Places
(view source)
Revision as of 21:16, 3 August 2009
63 bytes added
,
21:16, 3 August 2009
→Asia
Line 14:
Line 14:
! # of members
! # of members
! Contact
! Contact
+
|-
+
| India
+
| English
+
| 32
+
| [[USER:Jpritikin|Joshua Pritikin]]
|-
|-
| Nepal
| Nepal
Jpritikin
19
edits