Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Sugar Labs
Disclaimers
Sugar Labs
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Sugar on a Stick/Downloads
(view source)
Revision as of 12:04, 19 November 2009
94 bytes removed
,
12:04, 19 November 2009
→Download locations
Line 20:
Line 20:
|-
|-
| U.S.A. ''master'' || {{SoaS release path}}
| U.S.A. ''master'' || {{SoaS release path}}
−
|-
−
| U.S.A. ''mirror'' || http://download2.sugarlabs.org/soas/releases/{{SoaS release image}}
|-
|-
| Europe ''mirror'' || http://ftp.snt.utwente.nl/pub/software/sugarlabs/soas/releases/{{SoaS release image}}
| Europe ''mirror'' || http://ftp.snt.utwente.nl/pub/software/sugarlabs/soas/releases/{{SoaS release image}}
Bernie
Bureaucrats
,
Check users
,
Administrators
1,784
edits