Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Sugar Labs
Disclaimers
Sugar Labs
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Deployment Team/Places
(view source)
Revision as of 23:18, 14 February 2010
75 bytes added
,
23:18, 14 February 2010
→Africa
Line 60:
Line 60:
| ?
| ?
| David Cavallo?
| David Cavallo?
+
|-
+
| São Tomé e Príncipe
+
| Portuguese
+
| ?
+
| OLPC XO-1
+
| ?
+
| Beth Santos
|-
|-
| Nigeria
| Nigeria
Maximumbeth
2
edits