Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Sugar Labs
Disclaimers
Sugar Labs
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Marketing Team/Events/LinuxTag2010
(view source)
Revision as of 10:32, 18 May 2010
115 bytes added
,
10:32, 18 May 2010
→Attendees
Line 38:
Line 38:
! [[User:RitaFreudenberg | Rita Freudenberg]]
! [[User:RitaFreudenberg | Rita Freudenberg]]
| - || - || -
| - || - || -
+
|-
+
! [[ Alexej Simakov]]
+
| - || to be determined || -
+
|-
+
! [[ Henry Frankenberger]]
+
| - || to be determined || -
|}
|}
Ritafreudenberg
19
edits